petek, 27. marec 2015

3. del

Nato pa me on še enkrat vpraša.
On: Si uredu??
Jaz: Ja ja sm sm..
Videl je, da sem malo šepala..
On: Ne nisi uredu... Te bom pelou v ambulanto...
Jaz: Ne ne ni treba res ne..
On: Ja pa te bom.
Jaz: Ne ne rabiš...
Videl je, da me nikakor ne bo prepričal, zato me je dvignil, zavrtel in rekel..
On: Če ne bo šlo zlepa, bo šlo pa zgrda. Haha
Padla sem v smeh. Odpeljal me je v ambulanto. Ko sva prišla do tja, sva se usedla v čakalnico in nekaj časa bila tiho.
On: Js sm Lucas... Ti?
Jaz: Js sm Destiny.
Lucas: Destiny? Uuu lep ime hehe.
Jaz: Hvala.
Medicinska sestra: Destiny Love?
Jaz: Ja tukaj sem.
Medicinska sestra: No pridi na vrsti si.
Jaz: Že grem. Hvala, da si me pospremu do sm.
Lucas: Ni panike.
Jaz: Zdej lahko greš, bom poklicala Liano.
Lucas: Kdo je Liana?
Jaz: Moja bff.
Lucas:a Aha ok... Si sigurna, da lohk grem?
Jaz: Ja ja kar pejdi.
Lucas: No okej. Lepo te je blo spoznat Destiny.
Jaz: Tebe tudi.
Dal mi je lupčka na čelo in potem šel.
Šla sem v ambulanto. Tam me je pregledala sestra in rekla, da ni nič hujšega, le da imam nategnjeno mišico. 
Medicinska sestra: Vse je v redu, le malo imaš nategnjeno mišico. Doma si daj obkladke in jutri ne boš nič več čutila. V primeru, da te bo pa zelo bolelo pa vzemi tableto proti bolečinam.
Jaz: V redu, hvala. Nasvidenje.
Med.sestra: Nasvidenje.
Ko sem prišla iz ambulante je priletela do mene Liana.
Liana: A si uredu? Kaj je blo? Te kej boli?
Jaz: Liana umiri se...
Liana: a ti je on kej naredu? Ti je ane? 
Jaz: Liana umiri se...
Liana: Jooj zdej jih bo dubu!
Jaz: Liana!
Končno sem jo utišala.
Jaz: Use je okej haha umir se! Nobenga ni treba pretepst in cela sm! Sam mal imam nategnjeno mišico.
Liana: aja okej sm se že ustrašla da je kej hujšga... Zakaj mi pa nisi takoj povedala?
Jaz: Če me nisi pustila do besede haha.
Liana: Haha ja to je pa res sorii.
Jaz: Ni panike haha. Kaj je zdej greva v Meka?
Liana: Ja itak! Sam js vozm! Haha
Jaz: No okej haha. 
Dam ji ključe od avta in šle sva proti avtu. Odpeljale sva se do najbližjega McDonald'sa. Ko sva vstopile, sva videle, da je polovica šole tam. Šle sva naročit in nato sva šle po stopnicah v drugo nadstropje, saj prvo je bilo čisto polno. Ko sva šle po stopnicah, vidi Liana Diorja, Lucasa in ostale nogometaše.
Liana: A nista tisto Dior pa Lucas?
Jaz: Ja sta ja.
Liana: Zakaj ne greva k njimi sedet?
Jaz: Dej Liana tih bod pa pejdi hitr gor, da naj ne vidjo haha!
Liana: Haha okej.






Ni komentarjev:

Objavite komentar