Bila je zelo prijazna in zabavna, z Liano sva takoj vedele, da bo to najboljša profesorica. Edino kar naju je motilo pri njej, je bilo to, da smo morali vse telefone dati pred poukom k njej v neko škatlo. Na koncu pouka pa jih dobimo nazaj. Ko je bilo konec razredne ure, smo odšli po šoli si ogledat prostore. Šola je bila res zelo velika in z Liano sva se samo pogledale in Liana reče:
Liana: Des js se nč ne bom znajdla. Haha
Jaz: Js tut ne haha.
Ko je bilko konec ogleda, nam je razredničarka dala številke omaric in pa kode za odklepanje omaric, nato pa smo odšli v knjižnico po učbenike. Ko smo vse opravili, smo lahko šli po svoje. Z Liano sva imele skupaj omarici. Takoj sva odnesle učbenike v omarico. Ko sva to opravile, sva se odločili, da bova šle v McDonald's, da proslaviva uspešen prvi dan šole. Ko sva šle mimo nekega učenca, nama je dal knjigo v kateri so vsi učenci.
Liana: Dejva pogledat, če je kšn lušn.
Jaz: Ajde dejva.
Listale sva to knjigo a nikjer ni bilo nobenega pametnega. Potem Liana odpre stran z nogometaši. No tukaj pa je bilo kar dosti za videt. Liani je takoj padel v oči Teodor Matthews . On je bil 2 leti starejši od naju in je bil kapetan nogometašev.
Liana: OMG kok je hud!!!! Js bi ga mela!!
Jaz: Dej mal tišje haha.
Liana: Ja kaj pa nej, če je pa hud haha!
V tistem momentu pride mimo ravno Teodor. Liana takoj steče za njim in ga začne osvajat. Bila je dobra osvajalka, zato se mi ni čudilo, da se je takoj tako dobro ujela z njim. Jaz sem šla proti izhodu in gledala v to knjigo, jaz nisem našla nobenega.Listala sem in listala,a nič. V tistem trenutku se vame nekdo zaleti. Padla sem na tla. Nič nisem gledal kdo je, samo pobrala sem stvari in ta oseba mi je pomagala vstati. Ko sem vstala, me je malo zabolela noga. Ko sem pogledala gor sem zagledala njega. Ja priznam, da mi je bil noro všeč.
On: Si v redu?
Jaz pa sem ga samo gledala, kako se lepo smeji in nisem mogla izreči niti besede. Nato pa...



Ni komentarjev:
Objavite komentar