torek, 24. marec 2015

1. del

Bil je 1. september in prvi dan šole. Zbudila sem se že ob 06:00. Šla sem v kopalnico in se umila. Nato sem si uredila pričesko in se namazala.

 Oblekla pa sem čipkasto majico, črne kratke hlače, obula sem balerinke in vzela malo večjo torbico, da bom lahko dala notri učbenike.
Ko sem bila pripravljena sem odšla v kuhinjo, kjer je bila cela družina. Usedla sem se za mizo in začela jesti zajtrk.
Medtem ko sem jedla me je mami vprašala.
Mami: Destiny si kaj živčna?
Jaz: Valda sm. 
Oči: Moj angelček ne rabi bit nč živčen. 
Jaz: Ja očka kako si se pa ti počutu prvi šolski dan?
Oči: Mislim, da isto haha.
Jaz: No vidš se mi je kar zdelo. Lucas si tudi ti kaj živčn?
Lucas: Js pa živčn? Neee!
Jaz: Si sigurn? Haha
Lucas: Okej ne nism haha. Živčn sm ja..Priznam.
Oči: Nimata bit kaj živčna res ne. Prideš tja v razred, se predstaviš, spoznaš nekej novih ljudi, dobiš učbenike in greš domov.
Mami: Nekaj takega je ja.
Jaz: Mami in oči ne rabta nama razlagat kako je to, ker sva že dala neki razredov čez.
Lucas: Ja sam res se strinjam z Des haha.
Mami: No pohitita, poglejta kok je že ura! 
Lucas: Ja ja js že grem. Grem dpo Diorja dons on vozi. Se vidmo čau.
Jaz: Čaučau. Nč js bom pa tut šla počas, sam počakam še Liano. 
V tistem momentu zazvoni. 
Jaz: To je Liana. Grem čaučau.
Poslovim se od vseh in grem. Ko sem prišla ven, sem videla Liano, ki je bila lepo oblečena. Imela je zlikane lase in naraven make-up.
Jaz: Opa bejba si pa huda. A mislš že dons kšnga tipčka dobit?
Liana: Če bi se dal ja haha.
Jaz: Takole oblečena ga boš takoj dobila haha.
Liana: Ti se pa ne oglašej! Haha
Jaz: Okej okej sm že tih. Greva zdej? Haha
Liana: Pejva,.
Prišle sva do mojega avta.
Usedle sva se v avto, se privezale, dali sva si sončna očala, prižgale muziko in se odpeljale.





Ni komentarjev:

Objavite komentar