Oblekla pa sem čipkasto majico, črne kratke hlače, obula sem balerinke in vzela malo večjo torbico, da bom lahko dala notri učbenike.
Ko sem bila pripravljena sem odšla v kuhinjo, kjer je bila cela družina. Usedla sem se za mizo in začela jesti zajtrk.
Medtem ko sem jedla me je mami vprašala.
Mami: Destiny si kaj živčna?
Jaz: Valda sm.
Oči: Moj angelček ne rabi bit nč živčen.
Jaz: Ja očka kako si se pa ti počutu prvi šolski dan?
Oči: Mislim, da isto haha.
Jaz: No vidš se mi je kar zdelo. Lucas si tudi ti kaj živčn?
Lucas: Js pa živčn? Neee!
Jaz: Si sigurn? Haha
Lucas: Okej ne nism haha. Živčn sm ja..Priznam.
Oči: Nimata bit kaj živčna res ne. Prideš tja v razred, se predstaviš, spoznaš nekej novih ljudi, dobiš učbenike in greš domov.
Mami: Nekaj takega je ja.
Jaz: Mami in oči ne rabta nama razlagat kako je to, ker sva že dala neki razredov čez.
Lucas: Ja sam res se strinjam z Des haha.
Mami: No pohitita, poglejta kok je že ura!
Lucas: Ja ja js že grem. Grem dpo Diorja dons on vozi. Se vidmo čau.
Jaz: Čaučau. Nč js bom pa tut šla počas, sam počakam še Liano.
V tistem momentu zazvoni.
Jaz: To je Liana. Grem čaučau.
Poslovim se od vseh in grem. Ko sem prišla ven, sem videla Liano, ki je bila lepo oblečena. Imela je zlikane lase in naraven make-up.
Jaz: Opa bejba si pa huda. A mislš že dons kšnga tipčka dobit?
Liana: Če bi se dal ja haha.
Jaz: Takole oblečena ga boš takoj dobila haha.
Liana: Ti se pa ne oglašej! Haha
Jaz: Okej okej sm že tih. Greva zdej? Haha
Liana: Pejva,.
Prišle sva do mojega avta.
Usedle sva se v avto, se privezale, dali sva si sončna očala, prižgale muziko in se odpeljale.


.png)

.png)

Ni komentarjev:
Objavite komentar