sobota, 28. marec 2015

4. del

Ko sva prišle v drugo nadstropje, je bilo čisto prazno. Usedle sva se k oknu, saj sva želele pogled na mesto. Začele sva se pogovarjat.
Jaz: In Liana kk ti je šlo z Diorjem?
Liana: Haha ne upraš!
Jaz: Zakaj? Haha
Liana: Haha mah zato.
Jaz: Ja povej ane haha.
Liana: No okej. Pač pršla sm tja do njega in sm se predstaula in use in sva se hitr ujela in začela pogovarjat... In pol je hotu mojo številko ampak mu je nism hotla takoj dat sam pol sm mu jo, ker je preveč hud haha. No in pol me je povabu na zabavo k je ta vikend pr njemu doma.
Jaz: Uuuuu Liana osvajačica na pouno haha! In si rekla da prideš na party?
Liana: Rekla sm, da bom še tebe uprašala.
Jaz: Zakaj pa mene? Haha
Liana: Ja da bova šle skup...Kaj si misla, da bom šla sama haha? Ne ne ne js pa ne!
Jaz: Haha ja pol pa potrdi ane haha greva mal.
Liana: No zmenen mu bom rekla k mi bo kej pisou haha.
Jaz: Sej mu greš lohk že zdele povedat sej greš sam po stopnicah dol pa si pr njemu haha.
Liana: Haha a si normalna?? Nism pijana haha.
Jaz: Sej tut prej nisi bla pa si šla kar do njega ahah.
Liana: Ja dobr haah tist je drugu.
Jaz: Nč ni drugu haha.
Liana: Dej whatever haha. Kk je šlo pa teb z Lucasom?
Jaz: Kaj zdej spreminjaš temo? Haha... Drgač je blo supr.
Liana: Si pa zgovorna ej... Sam nekej se je moglo nardit k se tko lepo smeješ ahha.
Jaz: Sej ni blo nč haha.
Liana: Ja ja ne laž povej takoj! Haha
Jaz: No okej haha. Pač k sm hodila po hodniku in sm gledala v knjigo, sva se zaletela in sm padla na tla in pol sm ustala in me je noga zabolela in je on to vidu in me je hotu pelat v ambulanto sam sm rekla da ne grem, ker me ne boli tok. No in pol ker nism hotala it me je dvignu pa nesu do ambulante in pol sva se tam še mal menila pol pa predn je šu mi je pa še lupčka na čelo dau.
Liana: Wooow! Tu pa ni kar taku haha! Sej ni čudnu da se taku smejiš haha!
Jaz: A dej nehi no haha.
Liana: Ja kaj je haha če je pa res.
Potem sva pojedle, odnesle pladnje in šle po stopnicah dol. Ko sva prišle do dol, sva hotele ignorirat nogometaše, a so naju opazili, zaradi Lianinega glasnega smeha. Do naju je hitro pritekel Dior in nama dal vabilo za na zabavo.
Dior: Evo punci tuki je vabil za na party to soboto. Upam, da prideta.
Liana: Itak prideva.
Dior: No supr! In Destiny kako kej tvoja noga?
Jaz: Pa uredu ahha.
Dior: Nam je Lucas povedou kaj je blo. Mislm je pa tut štorast haha.
Jaz: Sej sm bla js kriva, ker nism gledala kje hodm haha.
Dior: Vidva sta čist za skup haha. Oba hodta okol a ne gledata kje hodta.
Liana: To se pa strinjam, da sta za skup.
Jaz: Liana tih bot!
Liana: Okej okej haha.
Poslovili smo se in z Liano sva odšle domov.  Zvečer sem se ulegla na posteljo in gledala televizijo in kar naenkrat dobim sporočilo. Mislila sem, da je Liana ampak je bila neznana številka.
Bil je Lucas in bila sem čisto vesela. Poslovila sva se in nato sem zaspala.




petek, 27. marec 2015

3. del

Nato pa me on še enkrat vpraša.
On: Si uredu??
Jaz: Ja ja sm sm..
Videl je, da sem malo šepala..
On: Ne nisi uredu... Te bom pelou v ambulanto...
Jaz: Ne ne ni treba res ne..
On: Ja pa te bom.
Jaz: Ne ne rabiš...
Videl je, da me nikakor ne bo prepričal, zato me je dvignil, zavrtel in rekel..
On: Če ne bo šlo zlepa, bo šlo pa zgrda. Haha
Padla sem v smeh. Odpeljal me je v ambulanto. Ko sva prišla do tja, sva se usedla v čakalnico in nekaj časa bila tiho.
On: Js sm Lucas... Ti?
Jaz: Js sm Destiny.
Lucas: Destiny? Uuu lep ime hehe.
Jaz: Hvala.
Medicinska sestra: Destiny Love?
Jaz: Ja tukaj sem.
Medicinska sestra: No pridi na vrsti si.
Jaz: Že grem. Hvala, da si me pospremu do sm.
Lucas: Ni panike.
Jaz: Zdej lahko greš, bom poklicala Liano.
Lucas: Kdo je Liana?
Jaz: Moja bff.
Lucas:a Aha ok... Si sigurna, da lohk grem?
Jaz: Ja ja kar pejdi.
Lucas: No okej. Lepo te je blo spoznat Destiny.
Jaz: Tebe tudi.
Dal mi je lupčka na čelo in potem šel.
Šla sem v ambulanto. Tam me je pregledala sestra in rekla, da ni nič hujšega, le da imam nategnjeno mišico. 
Medicinska sestra: Vse je v redu, le malo imaš nategnjeno mišico. Doma si daj obkladke in jutri ne boš nič več čutila. V primeru, da te bo pa zelo bolelo pa vzemi tableto proti bolečinam.
Jaz: V redu, hvala. Nasvidenje.
Med.sestra: Nasvidenje.
Ko sem prišla iz ambulante je priletela do mene Liana.
Liana: A si uredu? Kaj je blo? Te kej boli?
Jaz: Liana umiri se...
Liana: a ti je on kej naredu? Ti je ane? 
Jaz: Liana umiri se...
Liana: Jooj zdej jih bo dubu!
Jaz: Liana!
Končno sem jo utišala.
Jaz: Use je okej haha umir se! Nobenga ni treba pretepst in cela sm! Sam mal imam nategnjeno mišico.
Liana: aja okej sm se že ustrašla da je kej hujšga... Zakaj mi pa nisi takoj povedala?
Jaz: Če me nisi pustila do besede haha.
Liana: Haha ja to je pa res sorii.
Jaz: Ni panike haha. Kaj je zdej greva v Meka?
Liana: Ja itak! Sam js vozm! Haha
Jaz: No okej haha. 
Dam ji ključe od avta in šle sva proti avtu. Odpeljale sva se do najbližjega McDonald'sa. Ko sva vstopile, sva videle, da je polovica šole tam. Šle sva naročit in nato sva šle po stopnicah v drugo nadstropje, saj prvo je bilo čisto polno. Ko sva šle po stopnicah, vidi Liana Diorja, Lucasa in ostale nogometaše.
Liana: A nista tisto Dior pa Lucas?
Jaz: Ja sta ja.
Liana: Zakaj ne greva k njimi sedet?
Jaz: Dej Liana tih bod pa pejdi hitr gor, da naj ne vidjo haha!
Liana: Haha okej.






sreda, 25. marec 2015

2. del

Ko sva prispele do šole sva bile čisto zmedene, saj je bilo zelo veliko ljudi, pa še stavba je bila povrh vsega velika. Ko sva hodile proti vhodu za v šolo, sva videle, da so na tej šoli po skupinah. Nogometaši so bili v eni skupini, v drugi navijačice, v tretji šolski orkester, v četrti plesalci in tako naprej. Vsi so naju gledali, saj sva bili novinki. Nekateri šolarji so takoj pritekli do naju in naju popisali po telesu, saj sva bili fazanki. In ko so naju popisali, sva šle naprej. Prišle sva v razred in se usedle v zadnjo vrsto. V razred je prišla razredničarka. Nama z Liano je bila takoj všeč. No ja že njena zunanjost nama je padla v oči, saj je bila smešna, njen karakter je pa še toliko boljši.
Bila je zelo prijazna in zabavna, z Liano sva takoj vedele, da bo to najboljša profesorica. Edino kar naju je motilo pri njej, je bilo to, da smo morali vse telefone dati pred poukom k njej v neko škatlo. Na koncu pouka pa jih dobimo nazaj. Ko je bilo konec razredne ure, smo odšli po šoli si ogledat prostore. Šola je bila res zelo velika in z Liano sva se samo pogledale in Liana reče:
Liana: Des js se nč ne bom znajdla. Haha
Jaz: Js tut ne haha.
Ko je bilko konec ogleda, nam je razredničarka dala številke omaric in pa kode za odklepanje omaric, nato pa smo odšli v knjižnico po učbenike. Ko smo vse opravili, smo lahko šli po svoje. Z Liano sva imele skupaj omarici. Takoj sva odnesle učbenike v omarico. Ko sva to opravile, sva se odločili, da bova šle v McDonald's, da proslaviva uspešen prvi dan šole. Ko sva šle mimo nekega učenca, nama je dal knjigo v kateri so vsi učenci.
Liana: Dejva pogledat, če je kšn lušn.
Jaz: Ajde dejva.
Listale sva to knjigo a nikjer ni bilo nobenega pametnega. Potem Liana odpre stran z nogometaši. No tukaj pa je bilo kar dosti za videt. Liani je takoj padel v oči Teodor Matthews . On je bil 2 leti starejši od naju in je bil kapetan nogometašev. 
Liana: OMG kok je hud!!!! Js bi ga mela!!
Jaz: Dej mal tišje haha.
Liana: Ja kaj pa nej, če je pa hud haha!
V tistem momentu pride mimo ravno Teodor. Liana takoj steče za njim in ga začne osvajat. Bila je dobra osvajalka, zato se mi ni čudilo, da se je takoj tako dobro ujela z njim. Jaz sem šla proti izhodu in gledala v to knjigo, jaz nisem našla nobenega.Listala sem in listala,a nič. V tistem trenutku se vame nekdo zaleti. Padla sem na tla. Nič nisem gledal kdo je, samo pobrala sem stvari in ta oseba mi je pomagala vstati. Ko sem vstala, me je malo zabolela noga. Ko sem pogledala gor sem zagledala njega. Ja priznam, da mi je bil noro všeč.
On: Si v redu?
Jaz pa sem ga samo gledala, kako se lepo smeji in nisem mogla izreči niti besede. Nato pa...


torek, 24. marec 2015

1. del

Bil je 1. september in prvi dan šole. Zbudila sem se že ob 06:00. Šla sem v kopalnico in se umila. Nato sem si uredila pričesko in se namazala.

 Oblekla pa sem čipkasto majico, črne kratke hlače, obula sem balerinke in vzela malo večjo torbico, da bom lahko dala notri učbenike.
Ko sem bila pripravljena sem odšla v kuhinjo, kjer je bila cela družina. Usedla sem se za mizo in začela jesti zajtrk.
Medtem ko sem jedla me je mami vprašala.
Mami: Destiny si kaj živčna?
Jaz: Valda sm. 
Oči: Moj angelček ne rabi bit nč živčen. 
Jaz: Ja očka kako si se pa ti počutu prvi šolski dan?
Oči: Mislim, da isto haha.
Jaz: No vidš se mi je kar zdelo. Lucas si tudi ti kaj živčn?
Lucas: Js pa živčn? Neee!
Jaz: Si sigurn? Haha
Lucas: Okej ne nism haha. Živčn sm ja..Priznam.
Oči: Nimata bit kaj živčna res ne. Prideš tja v razred, se predstaviš, spoznaš nekej novih ljudi, dobiš učbenike in greš domov.
Mami: Nekaj takega je ja.
Jaz: Mami in oči ne rabta nama razlagat kako je to, ker sva že dala neki razredov čez.
Lucas: Ja sam res se strinjam z Des haha.
Mami: No pohitita, poglejta kok je že ura! 
Lucas: Ja ja js že grem. Grem dpo Diorja dons on vozi. Se vidmo čau.
Jaz: Čaučau. Nč js bom pa tut šla počas, sam počakam še Liano. 
V tistem momentu zazvoni. 
Jaz: To je Liana. Grem čaučau.
Poslovim se od vseh in grem. Ko sem prišla ven, sem videla Liano, ki je bila lepo oblečena. Imela je zlikane lase in naraven make-up.
Jaz: Opa bejba si pa huda. A mislš že dons kšnga tipčka dobit?
Liana: Če bi se dal ja haha.
Jaz: Takole oblečena ga boš takoj dobila haha.
Liana: Ti se pa ne oglašej! Haha
Jaz: Okej okej sm že tih. Greva zdej? Haha
Liana: Pejva,.
Prišle sva do mojega avta.
Usedle sva se v avto, se privezale, dali sva si sončna očala, prižgale muziko in se odpeljale.





Uvod

Heila. Moje ime je Destiny Love. Stara sem 16 let in živim v Los Angelesu.

Z družino smo se pred kratkim preselili v LA. Prej smo živeli v Chicagu, preselili pa smo se zato, ker sta starša dobila boljšo ponudbo za delo. Zdaj živimo v tej hiši.
Imam tudi starejšega brata Lucasa in mlajšo sestrico Ally. Lucas ima 19 let, Ally pa 4 leta.

Tu pa sta še moja starša. Oči je po poklicu zdravnik, mami pa odvetnica. Lahko rečem, da sem najsrečnejše dekle, ker imam najboljše starše na svetu. 

Moja soseda je tudi moja najboljša prijateljica. Ime ji je Liana Diamond in je stara enako kot jaz. Tudi ona ima starejšega brata z imenom Dior in star je 20.
Živijo pa v tej hiši. 
Z Lianino družino smo že kar nekaj časa dobri družinski prijatelji. 
Liana in jaz bova septembra začeli hodit na srednjo šolo tu v LA-ju. Zelo se veseliva prvega šolskega dneva.